X

Contact

Generaal Dumonceaulaan 56, 1190 Bruxelles

02 333 32 11


02 333 32 61

Publiciteit op Immoweb

Publiciteit (behalve immoagentschappen en bouwbedrijven):
Renaud Sury : rsury@produpress.be – 02 333 47 45

Om zoekertjes te plaatsen (immoagentschappen en bouwbedrijven):
Sandra Bosman : sandra.bosman@immoweb.be – 02 333 47 21

Publiciteit in onze auto media: Print en web:

Hervé Dumoulin : hdumoulin@produpress.be – 02 333 47 69
Frank De brauwer : fdebrauwer@produpress.be – 02 333 47 01
Myriam Merckx : mm@produpress.be – 02 333 32 16
Lara Chammah : lchammah@produpress.be – 02 333 47 44

Publiciteitsmateriaal web:

Ricardo Baglio: adops@produpress.be – 02 333 47 63

Publiciteitsmateriaal magazines:

Myriam Merckx : mm@produpress.be – 02 333 32 16
Lara Chammah : lchammah@produpress.be – 02 333 47 44

Marketing

Thierry Hottat : thottat@produpress.be – 02 333 47 50

Directie

Michel Mabille : mmabille@produpress.be – 02 333 47 27

Boekhouding

Veerle Van Mulders : vvanmulders@produpress.be – 02 333 47 43 (directie)
Isabelle Tirtiat : itirtiat@produpress.be – 02 333 32 36

Abonnementen magazines

Marleen Bulte : abo@produpress.be – 02 333 32 17